рус

Веб-дизайн

Веб-дизайн - творчий процес створення веб-додатків (сайтів і їх елементів). Дизайн є ключовою складовою при розробці сайту, так як від нього залежить упізнаванність Вашого ресурсу, а отже і успішність Вашого бізнесу або просто Вашої інтернет-сторінки.

Наші дизайнери пропонують Вам наступні послуги:

 • Розробка логотипу

  Логотип служить для ідентифікації компанії на ринку, а також в сфері інтернет послуг. Наші дизайнери виконують усі вимоги до логотипу, а головне роблять його таким, що запам'ятовується і оригінальним. Логотип може бути як оригінальним написом, так і картинкою, і використовується для розробки фірмового стилю сайту.
 • Розробка іконок

  Іконка – це елемент графічного дизайну, який є невеликою картинкою (зазвичай стандартних розмірів 16 пікс., 32 пікс., 64 пікс. і т.д .), що містить декілька окремих зображень з різною кількістю кольорів.
 • Виготовлення банерів(статичні, анімовані)

  Банер (у Інтернет) – це графічне зображення рекламного характеру, як правило, анімоване або інтерактивне, яке є посиланням на сторінку веб-сайту з детальним описом рекламованого товару або послуги. Банера розміщують з метою залучення потенційних клієнтів(покупців) або просто відвідувачів.
 • Створення макету сайту

  Створення макету це один з найперших етапів при розробці сайту. Саме при створенні макету опрацьовується структура сайту і всі елементи, які будуть на сайті. При створенні макету дуже важливо враховувати всі програмні можливості, щоб програміст при реалізації елементів сайту зміг втілити всі задумані дизайнером ідеї. В результаті готовий макет повинен виглядати так, як виглядатиме сайт після його здачі замовникові.

Окрім описаних вище послуг, наша веб-студія пропонує:

 1. Доопрацювання елементів дизайну (ціна за домовленістю);
 2. Редагування цифрового фото (ціна за домовленістю).