рус

Про нас

Наша веб-студія «WeZoom» розпочала свою діяльність 1 червня 2010 року в місті Києві під керівництвом провідного програміста Олександра Торош.

Ми спеціалізуємося на створенні якісних сайтів будь-якої складності на самописні движку тільки з ексклюзивним дизайном - жодних шаблонів! Беремо в розробку інтернет-магазини, сайти-каталоги, бізнес сайти для компаній, сайти-візитки, інтернет портали будь-якої складності і тематики, соціальні мережі.

До створення кожного сайту ми підходимо індивідуально, обговорюючи з замовником найменші деталі технічного завдання по функціоналу та дизайну, враховуючи всі побажання замовника.

Пропонуємо Вам заочно познайомитися з нашою командою:

 

Олександр Торош

Директор, провідний програміст веб-студії «WeZoom»

Працює з великими проектами. Розробник WeZoomCMS. Контролює робочий процес на всіх його фронтах. Працює на себе, тому зацікавлений у максимальній якості проектів.

Досвід роботи та знання: PHP, SQL і веб-розробка (HTML, CSS, JavaScript) - більше 4 років, ZendFramework, ORMDoctrine - більше 2 років. Крім цього, працює з багатьма іншими технологіями, які успішно використовує в проектах веб-студії «WeZoom».

 

Галієвський Дмитро

Програміст

Займається версткою проектів і Frontend-, Backend-програмуванням. Спеціаліст з розробки інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, сайтів-візиток.

Досвід роботи: PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, Jquery - більше року. Розробка веб-додатків на базі ZendFramework, CodeIgniter - півроку.

Хобі: спорт (тренажерний зал, футбол, настільний теніс)

 

Анна Торош

SEO-спеціаліст, копірайтер

Займається просуванням сайтів в ТОП Google, SEO-оптимізацією, написанням текстів на сайти, в тому числі і SEO-текстів.

Досвід роботи: у сфері розкрутки сайту - 2 роки, написання текстів - 1 рік. Більше 15 успішних проектів, понад 100 успішно виведених в ТОП 10 Google ключових слів / фраз.

Виховує сина.