Вміння правильно користуватися інтернетом інколи може бути максимально корисним. Дуже часто, шукаючи правильні поради, можна запобігти можливих помилок і це стосується самих різних напрямків. Не стали тому винятком і електроні торги, учасниками яких дуже часто допускається багато помилок.

Почати варто з того, що перед потенційними учасниками відразу ставиться декілька основних вимог. Вони повинні відповідати певним критеріям для того, щоб мати реальні шанси на перемогу в тендері.

Все це актуально незалежно обраного вами електронного майданчика. Що стосується вибору самого майданчика, то це ще одне питання, якому потрібно приділити максимум уваги. Ви можете скористатися послугами сайта tender.uub.com.ua, який все ще вважається одним з найбільш зручних та приємних в користуванні.

Про які критерії йде мова?!

Як вже раніше згадувалося, ми не будемо говорити про всі існуючі вимоги до учасників. Перш за все, увагу хочеться приділити основним моментам, які можна назвати найбільш важливими. 

  • Ведення активної діяльності – компанія повинна знаходитись на активному етапі і не призупиняти свою діяльність. Це максимально важлива умова, яка повинна враховуватися без жодних сумнівів;
  • Прозорі умови роботи – категорично заборонено, щоб участь в торгах брали офшорні компанії. Це досить серйозне порушення, яке дійсно прописано і береться до уваги першочергово;
  • Відсутність прямих контактів з учасниками – це ще один важливий момент, який гарантує те, що організатор немає ніяких відносин з якимись користувачами, то відправляють свої заявки на розгляд;
  • Важливо, щоб компанія, яка відправляє заявку не була на стадії банкрутства. Такі моменти також дуже детально перевіряються і такий підприємець ніколи не буде допущений до участі в торгах;
  • Відсутність адміністративних правопорушень – це ще один момент, який також враховується й має досить серйозний вплив на шанси учасника стати переможцем в торгах.

Як показує практика, однією з найбільш важливих вимог до учасника торгів є його прозорість. Ні в якому разі не можна проводити ніякі махінації з документами. Всі ці дії чітко контролюються відповідними спеціалістами, які обов’язково знайдуть невідповідність. Якщо ж вона буде виявлена, то у компанії, яка подала таку заявку можуть бути не всім приємні бесіди з правоохоронними й антикорупційними органами.