Нещодавно, за допомогою IT-експертів «ProZorro. Продажі», відбулося відкриття модернізованої версії інтернет- системи, в основі якої почали свою роботу найбільш оперативні і доступні взаємодії аукціонів.

На сайті системи Укрінформу надається інформація про безпечні і більш практичні оновлені інтерфейси.

Найбільш зручним є те, що як тільки споживач ознайомиться з розкладом аукціону, йому надається можливість спостерігати коли відбувається заміна раунду, а також коли зручніше робити ставки.

Модернізована версія системи дозволяє отримати значно більше інформації, тому можливо зробити аналіз ринку, лотів і з точністю визначати відповідні ціни.

Розрізняють декілька видів аукціонів, які працюють в системі ProZorro.

Торг:

1.           Класичний англійський вид аукціонів.

В цьому аукціоні учасники поступово підвищують ціну пропозиції.

2.           Гібридний голландський вид аукціонів.

Даний вид аукціону відрізняється від попереднього тим, що ціну ринка визначають учасники та ціни мимоволі знижуються.

USAID програма «Конкурентоспроможності економіки України» в усьому підтримує ProZorro.

У зв’язку з тим, що команда ProZorro гарантує максимальну прозорість і високу конкуренцію для реалізації державної власності.Завдякицьомуполегшуєтьсяуправління системи і проводиться посилений аналіз наданих даних. Детальніше на Асоціація «Біржові та електронні майданчики» aeaep.com.ua.

Проведена колосальна робота, завдяки багатьом людям. Наприклад, над проектуванням інтерфейсів працювала дизайнер з 10-річним стажем роботи Юлія Снітко.

«Це було нелегко. Так як це робилося на волонтерських засадах і зайняло багато часу. Мене не покидає відчуття подяки і радості, що мене запросили допомогти в такій важливій справі.«ProZorro.Продаж» дійсно працює на знос. Ми не будемо зупинятися, враховуємо побажання учасників аукціонів. У наших планах- повний аналіз статистики роботи користувача з системою і поліпшення системи.»

Прикладом посиленої роботи є близько 160 вдалих аукціонів продажу деревини за два тижні, загальна сума яких становить близько 35 млн гривень.

Програма USAID КЕУ завжди приділяє величезну увагу малому і середньому бізнесу для вдосконалення на внутрішньому ринку України. Та займається розвитком українських компаній закордоном.