Нарешті питання про реалізацію земельних ділянок було вирішено. З початком реформування ринку торгівлі земельними ділянками думки в суспільстві розділились, тепер з’являються суперечки з цього приводу. Це все дозволяє купувати ділянки відповідно до нормативів, нового законодавства. Продаж відбувається не тільки сільськогосподарських, але й земельних, пайових ділянок через акредитовані майданчики Прозорро, що виключає корупцію та зловживання.

Важливі моменти, про які повинен знати кожен учасник торгів

Відкриття ринку торгівлі земельними ділянками в Україні дуже довго вимагали закордонні кредитори, особливо Міжнародний валютний фонд. Саме тому чинна влада собою мету – зняти мораторій на реалізацію земельних ділянок.

13 листопада Верховна Рада в результаті вимушено приймає законопроект No2178-10, відповідно до якого купити або продати пайову ділянку, розташовану у володінні держави або фіз. особи, можна буде з 1 жовтня 2020 року. Тому на даний момент державотворці намагаються працювати над розробкою повноцінного фінансового ринку, де планується виставити площі розміром в 40 мільйонів гектарів.

Крім вигідних можливостей з юридичної точки зору, представлена реформа ставить перед урядом багато різних дуже важливих питань та завдань. Але в першу чергу розглядається моментом про те, як підготувати державу до вільної реалізації земельних ділянок, як захистити дрібні володіння від оформлення на шахрайські структури, щоб в майбутньому не допускати масову скупку пайових ділянок за безцінь.

Торгівля земельних ділянок у вільному форматі

В результаті, зняття заборони на реалізацію земельних угідь може привести до глобальних змін, всього промислового комплексу. Зараз країна в очікуванні нововведень. Деякі заходи щодо врегулювання економічних взаємовідносин можуть привести до позитивних результатів від звичайних торгів. 

Ще одним дуже важливим аспектом можна вважати те, що продаж пайового ділянки буде відбуватися тільки через електронні платформи. Запуск в 2016 році електронної системи Прозорро.Продажі дозволив більш ефективно та відкрито вести торги. Пройшовши реєстрацію на електронному порталі, учасники можуть отримати повноцінний доступ до прозорих й чесних аукціонів, подавши заявку на безпосередню участь. Більше інформації за посиланням: megasale.com.ua.