укр

Як користуватися СИСТемою ProZorro


Кожна державна організація зобов’язана проводити тендери задля того, щоб знайти виконавця або постачальника будь-якого товару чи послуги. Тендер це своєрідний електронний аукціон, котрий створений задля полегшення пошуку виконавців на будь-які види послуг. Таким чином, організація може з легкістю знайти компанію, яка надасть послугу за привабливою ціною. Проведення тендерів забезпечується за допомогою майданчика ProZorro. Є основні принципово важливі моменти, котрі треба знати для того, щоб користуватися цією системою.

Користуватися ним досить просто, але потрібно знати, що зареєструватися на ньому можна лише за допомогою певних акредитованих майданчиків, таких як наприклад цей tender.uub.com.ua.

Саме там можна переглянути загальну базу даних, що включає всі відкриті тендери та взяти участь у підходящому. Акредитовані майданчики є посередником, який забезпечує справне функціонування всієї системи. Вони також обладнані спеціальними фільтрами, які роблять пошук замовлення швидким та простим. З його допомогою можна без проблем знайти необхідного замовника та приблизитись до перемоги у тендері.

Слід бути пильним у зборі документів, що знадобляться для участі у тендері

Кількість паперів може перевищувати два десятки, а для того, щоб їх зібрати, треба буде відвідати велику кількість різноманітних установ та заповнити певні форми. А найменша помилка може стати причиною для визнання Вашої кандидатури невідповідною. Складність оформлення документів привела до того, що з’явилася велика кількість спеціалістів, які пропонують свої послуги у цій діяльності. Переважно, це юридичні компанії або самостійні юристи. Їх послугами варто користуватися, коли мова йде про дійсно значні тендери, в яких найменша помилка може бути вирішальним фактором. Проте не забувайте про те, що всі документи можна зібрати і самостійно. Також, слід оминати ті компанії, які обіцяють Вам перемогу у тендері, адже це практично неможливо забезпечити, якщо взяти до уваги процес обрання переможця, про який слід поговорити у наступному пункті.

Переможець обирається системою після проведення трьох турів аукціону

Кожен з етапів має тривалість всього в декілька хвилин. Під час першого етапу, всі учасники повинні чітко сформувати свою пропозицію, а під час проведення другого і третього - ці пропозиції треба покращувати. Найкраща з усіх пропозицій, що пролунає на третьому етапі й буде обрана автоматично налаштованою системою. Похибка тут практично виключена, але навіть якщо в Вас залишилися певні сумніви щодо об’єктивності, то кожен з учасників тендеру має право оскаржити його результати протягом 15 днів. Ця можливість здатна ще в більшій мірі забезпечити прозорість проведення тендеру та навіть контролювати результати.

Після визначення переможця, між організацією та виконавцем укладається угода, текст якої потім повинен бути опублікований на сайті

Проте перед цим організація влаштовує ретельну перевірку документів учасника на наявність найменших невідповідностей. Якщо щось подібне буде знайдене, то організація в праві відмовити виконавцю в укладанні угоди та обрати іншого, яким може стати, наприклад, те підприємство, що зайняло друге місце за результатами проведення тендеру.

Корисну інформацію про портал тендерів Прозорро можна знайти за цим посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/portal-tenderiv-prozorro. Варто зазначити, що різноманітність тендерів дозволяє кожному підприємству обрати підходящий варіант для себе. Перемога у тендері, особливо якщо його проводить державна організація, може відкрити нові двері для невеликого підприємства та подарувати непогані можливості для подальшого розвитку. Майданчик Прозорро робить можливим навіть повноцінну діяльність компанії, яка буде отримувати замовлення лише через перемогу у тендерах та зосередиться саме на цьому інструменті.


← Назад к списку статей