рус

Залучення клієнтів на сайт

Створення сайту – це відмінний спосіб залучення нових клієнтів для Вашого бізнесу. Але зважившись на цей крок, не всі розуміють, що створення сайту це лише перший крок на шляху до нових замовлень. Тут приходить час подумати, як клієнти дізнаються про ваш сайт?

Більшість студій, фрілансеров, що займаються створенням сайтів, можуть запропонувати вам послугу просування створеного ними сайту в інтернеті, а саме в пошукових системах Google і Яндекс. Також є спеціалізовані компанії, що займаються лише просуванням сайтів по пошукових запитах в пошукачах, – так звані SEO-студії. Але, де б ви не вирішили замовляти послугу розкрутки сайту, це другий крок на шляху до Вашої мети.

Інструментом просування сайтів є SEO (Search Engine Optimization). Метою SEO є підняття позицій сайтів у видачі пошукових систем. Але перш ніж замовляти розкрутку сайту, потрібно як слід попрацювати над сайтом.

Залученни клієнтівЯк би не старалися SEO-фахівці, Ваш сайт не принесе бажаних результатів, якщо сам сайт не здатний зацікавити потенційного клієнта.

Якщо говорити про середньостатистичний комерційний сайт, то можна назвати ряд вимог, яким повинен відповідати сайт:

По-перше, сайт повинен швидко завантажуватися і витримувати велику кількість он-лайн відвідувачів одночасно. Відвідувачі не люблять чекати, поки завантажаться сторінки, що цікавлять його, - так Ви можете втратити потенційного клієнта.

По-друге, дизайн сайту має бути дружнім і приємним, верстка сайту зобов'язана бути кросбраузерною. У відвідувача може скластися погане враження про сайт, якщо він дуже яскравий або, наприклад, елементи дизайну «роз'їхалися» через неякісну верстку.

По-третє, сайт має бути зручним – відвідувач, він же потенційний клієнт, завжди в мінімальну кількість кліков зможе прийти до телефонного дзвінка.

По-четверте, інформація на сайті має бути завжди актуальною. Інформація, що застаріла, може привести до непорозумінь при оформленні замовлення або просто спілкуванні з менеджером. Крім того, інформація має повністю освітлювати питання, що цікавлять відвідувача, щоб у нього не виникло бажання пошукати інформацію, що цікавить його, на іншому сайті.

По-п'яте, тексти на сайті повинні спонукати до дій. Читаючи інформацію, відвідувач повинен зрозуміти, чому він повинен звернутися саме до Вас.

По-шосте, контакти, по яких клієнт може з Вами зв'язатися, завжди повинні розташовуватися на видному місці.

Без цього просування сайту буде просто не ефективно.

І ще одне. Якщо при замовленні послуги розкрутки сайту, SEO-фахівець дає Вам гарантії, що результат його роботи залучить до Вас багато клієнтів – не вірте! Адже Ваш успіх в першу чергу залежить від Вас і від роботи пошукачів, на видачу яких не може безпосередньо вплинути SEO-фахівець.

Успіхів Вам, на шляху до залучення клієнтів!


← Назад до списку статей

10 из 10 15