рус

Як перевірити текст на унікальність

Створення сайту вимагає особливого підходу. Не варто думати, що якщо ви зробили сайт з гарним дизайном, то він буде в ТОП видачі пошукчів і у вас буде багато відвідувачів. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був конкурентоспроможним, то варто звернутися до SEO-фахівця і замовити послугу Розкрутка сайту. Але якщо ваш бюджет обмежений або його зовсім немає, то хорошим способом отримати відвідувачів на ваш сайт - написання унікального контенту, який буде постійно оновлюватися і доповнюватися.

Якщо у вас немає ні таланту, ні бажання самостійно писати тексти на сайт, то ви можете замовляти написання унікальних статей на спеціальних біржах. Професійні (а іноді й не дуже) копірайтери напишуть тексти будь-якого обсягу на будь-яку тематику. Але як переконатися, що ті тексти, які ви придбали на біржі дійсно унікальні?

Тут на допомогу приходять сервіси для перевірки контента на унікальність. Розглянемо деякі з них:

  1. Це скоріше не сервіс, а програма, що навіть зручніше, так як завжди буде під рукою. Це програма є однією з найпопулярніших програм і сервісів для перевірки унікальності тексту. Зручно і те, що можна перевірити не тільки текст, який вже розміщений в інтернеті, але і той, який є тільки у вас на комп'ютері. Копіюєте текст у поле, натискаєте значок перевірки унікальності або глибокої перевірки унікальності і бачите результат. Але якщо вам потрібно перевірити текст, який вже знаходиться в інтернеті (наприклад, якщо ви замовляли сайт під ключ і хочете переконатися в якості роботи з написання контенту), то не забудьте вказати програмі, який домен ігнорувати при перевірці (це поле знаходиться у правому верхньому куті). Достатньою унікальністю тексту вважаються показники в 85-95%.Advego Plagiatus

  2. Дуже зручний і простий сервіс для перевірки текстів, які вже розміщені в інтернеті. Є платна і безкоштовна версія цього сервісу. Безкоштовно можна перевірити свій сайт тільки 5 раз на місяць, подальші перевірки платні. У цьому, напевно, і є його недолік для тих людей, які не люблять платити за те, що можна взяти безкоштовно.

  3. Так само можна завантажити програму на комп'ютер. Не потребує встановлення. Перевірити можна до 5000 символів, але в порівнянні з Advego Plagiatus обробляє текст досить довго. Працює тільки при завантаженні файлу в програму. Перевагою цієї програми є її безкоштовність.

  4. Досить популярна програма для перевірки тексту на унікальність. Вона безкоштовна і не вимагає установки на комп'ютер. Перевірити можна текст з txt-файла, з інтернету (ввівши посилання на сторінку сайту), а також ввівши його в програму. Явним недоліком програми є повільна перевірка, іноді може знадобитися більше 2 хвилин.


← Назад до списку статей