укр

Продаж арештованого майна


Процес продажу арештованого майна часто викликає деякі питання. З одного боку, це може бути цікаво організаціям, які видають кредити під заставу якоїсь власності. Якщо боржник не в змозі виплатити свій борг, то він просто зобов'язаний передати у власність компанії певне майно. Далі виникає питання про те, як найкраще реалізувати дану власність, щоб мати можливість отримати при цьому максимальний прибуток. Зробити це не так вже й просто, адже арештоване майно часто втрачає частину своєї вартості. Тим не менш, є спосіб, який дозволить це обійти.

На сайті всеукраїнського порталу Прозорро, у кожного є можливість виставити такого роду майно на продаж і влаштувати своєрідний аукціон. По суті, тут ви можете знайти безліч різних цікавих пропозицій, так що будь-який бізнес так чи інакше знайомий з роботою даного порталу та його можливостями. Прозорро може бути корисним навіть в тих напрямках, які поки ще тут не реалізовані. Проте, в найближчому майбутньому планується розширити можливості цього майданчика і зробити все для того, щоб торгувати на ньому було максимально комфортно.


Арештоване майно це специфічний товар, який може бути проданий не тільки за заниженою вартістю. Банки та інші кредитори найчастіше погоджуються продати такого роду власність за мінімальну вартість, просто щоб отримати свій прибуток і викреслити зі списку боржників одну людину. Проте, так діяти не особливо ефективно, адже продати такого роду майно можна і за більш привабливою ціною. Ідеальним варіантом для цього буде портал Прозорро, на якому є цілком платоспроможні покупці, які могли б заплатити непогані гроші за такого роду майно.

Чому варто користуватися Прозорро?

Перш за все варто відзначити, що даний портал розроблений спеціально для того, щоб спростити деякі повсякденні процеси для підприємців, а також вжити заходів щодо боротьби з корупцією. Варто сказати, що зі своїми завданнями Прозорро справляється відмінно. Тут у кожного бізнесу є можливість не тільки придбати певні товари і послуги, але і збути свою власну продукцію за відмінною ціною. Реєстрація на порталі доступна тільки через спеціалізовані акредитованого майданчики, такі як sale.uub.com.ua. З їх допомогою ви зможете отримати доступ до всеукраїнського порталу і почати вести свої власні справи з великими партнерами.


Якщо ж розглядати майданчик з точки зору продажу арештованого майна, то як ми і говорили, тут у кожного кредитора є можливість збути його за максимально вигідною вартістю, так як торги проводяться у вигляді аукціону, в процесі якого, учасники зобов'язані постійно підвищувати свої ставки. А так як на порталі постійно знаходиться велика кількість користувачів, які володіють відмінним фінансовим станом, то знайти там покупця не складе особливих труднощів. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про арештоване майно, то можна вивчити цю статтю https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. Тут детально розписано всі нюанси, які можуть мати принципово важливе значення.

Проте, є і зворотна сторона - покупка арештованого майна. Незважаючи на той факт, що Прозорро дозволяє отримати непоганий прибуток за реалізацію арештованого майна, вартість такого роду об'єктів все ще знаходиться нижче середньої ринкової ціни. Так що таким чином ви отримуєте можливість непогано заощадити на покупці того чи іншого об'єкта. Якщо у вас в планах є велика покупка, то арештоване майно може стати прекрасним варіантом для того, щоб здійснити свої плани швидше задуманого. Варто тільки більш детально вивчити ринок і прийняти остаточне рішення.


← Назад к списку статей